Indywidualnie zaprojektowane, innowacyjne rozwiązania:

w dziedzinie identyfikacji biometrycznej, sztucznej inteligencji, streamingu, edukacji online, opieki zdrowotnej

AKTUALNOŚCI

WIZJA POLARIS IT GROUP

Naszym celem jest zaspokojenie każdej unikalnej potrzeby IT dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom opartym na sztucznej inteligencji oraz złożonym rozwoju sprzętu i oprogramowania. Stale poszerzamy naszą działalność o projekty oparte na własnych produktach i usługach.

Działalność operacyjna Polaris IT Group SA jest obecnie prowadzona przez ISRV Zrt. Przedstawione poniżej usługi i produkty są dostarczane klientom przez ISRV Zrt. Pracujemy nad ciągłym rozwojem działalności w Polsce. W dalszej perspektywie jedną z naszych strategicznych wizji jest ekspansja o kolejne firmy, które uzupełnią nasz profil i wzmocnią naszą pozycję rynkową dzięki naszej specjalnej wiedzy lub możliwościom biznesowym.

  Dowiedz się więcej o firmie

USŁUGI

Dostarczamy dopasowane rozwiązania sprzętowe i oprogramowania z innowacyjnymi pomysłami i wdrożeniami w dziedzinie technologii bezpieczeństwa, sztucznej inteligencji, rozpoznawania i analizy obrazów, streaming i edukacji online oraz opieki zdrowotnej, we współpracy z kilkoma instytucjami szkolnictwa wyższego i partnerami strategicznymi.

Opracowanie oprogramowania i sprzętu oraz ich handel są wykonywane przez ISRV Zrt., który jest w 100% naszą własnością i wykonuje nasze zadania operacyjne, więc nasze referencje również są z nimi związane.

PRZEJDŹ DO STRONY ISRV

ROZWÓJ SPECJALNYCH, KOMPLEKSOWYCH SYSTEMÓW OPROGRAMOWANIA, DORADZTWO I ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI IT

Pracę naszych partnerów wspieramy usługami doradczymi i zarządzaniem projektami. Rozumiejąc oczekiwania biznesowe, rozumiejąc działanie złożonych systemów, znając metodologie programowania, aktorów rynku i dostawców, możemy wspólnie precyzyjne określić potrzeby.

Nasze kluczowe obszary projektowania, rozwoju i działania:

 • Bankowość, ubezpieczenia i inne systemy finansowe
 • Solidne systemy obsługujące nawet setki tysięcy lub miliony użytkowników i usług transakcyjnych (takie jak videostreaming)
 • Systemy równoważenia obciążenia, usługi wymagające wysokiego SLA
 • Systemy logistyczne wymagające ciągłego nadzoru

ROZWÓJ I INTEGRACJA SPRZĘTU

 

Dzięki naszym inżynierom zaspokajamy również wyjątkowe potrzeby w dziedzinach elektroniki, gdzie wymagane jest projektowanie i produkcja samodzielnie zaprojektowanych płyt głównych, płytek drukowanych, niestandardowych komponentów elektronicznych i obwodów drukowanych. Projektujemy i produkujemy prototypy, opracowujemy firmware, programujemy sterowniki przemysłowe oraz budujemy systemy wymagające wysokiego bezpieczeństwa. Projektujemy, programujemy i integrujemy specjalne produkty w oparciu o specjalne systemy czujników (np. radar, lidar, SWIR, infra), a także tworzymy na zamówienie IP FPGA.

DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO-ROZWOJOWA I DORADZTWO

 

Oprócz własnych projektów badawczo-rozwojowych, wspieramy w tym zakresie również naszych partnerów. Jako dostawca usług B+R jesteśmy również obecni w przygotowaniu, składaniu i realizacji przetargów.

Wspieramy działania badawczo-rozwojowe własne oraz na zamówienie, takie, które, z wyjątkiem badań podstawowych, mogą być wykorzystywane do generowania pomysłów, które można zastosować komercyjnie i z powodzeniem wykorzystać w badaniach stosowanych i przemysłowych.

AI — SZTUCZNA INTELIGENCJA

 

Zapewnimy wsparcie na najwyższym poziomie w zakresie rozwoju sztucznej inteligencji w następujących obszarach:

 • Bezpieczeństwo ruchu i bezpieczeństwo osobiste
 • Rozpoznawanie zachowań i broni
 • Technologia bezpieczeństwa
 • Analiza efektywności bezpieczeństwa procesów przemysłowych
 • Badania rolnicze, identyfikacja roślin

Nasze rozwiązania i wiedza specjalistyczna mogą być wykorzystane w niemal każdej branży, jako konsultant pomożemy dopasować najbardziej idealną usługę AI w dowolnej dziedzinie.

TECHNOLOGIA BEZPIECZEŃSTWA 

Naszą główną działalnością jest tworzenie opracowanego przez nas samych sprzętu i oprogramowania w dziedzinie technologii bezpieczeństwa. Sprzedajemy produkty i licencje bezpieczeństwa, a także oferujemy usługi bezpieczeństwa IT.

Oferujemy rozwiązania w kilku docelowych obszarach technologii bezpieczeństwa:

 • Bezpieczeństwo przemysłowe
 • Szyfrowanie danych, przechowywanie zaszyfrowanych danych, transmisja danych
 • Identyfikacja biometryczna, przepuszczanie
 • Usługi bezpieczeństwa IT

HANDEL 

Dzięki naszej rozległej międzynarodowej sieci partnerów prowadzimy działalność w wielu obszarach: sprzętu, rozwiązań bezpieczeństwa i oprogramowania oraz sprzętu opieki zdrowotnej.

Dzięki naszym relacjom biznesowym w Chinach i na Dalekim Wschodzie, pozyskujemy między innymi spersonalizowane notebooki, tablety, serwery i urządzenia czujnikowe bezpośrednio od producentów. Dzięki naszemu statusowi partnera premium dostarczamy również urządzenia IT z indywidualnie skonfigurowanym, wstępnie zainstalowanym oprogramowaniem dostosowanym do specjalnych potrzeb, z wyjątkowym wsparciem producenta.

DLA INWESTORÓW

Ta sekcja witryny dostarcza prawidłowe, istotne i aktualne informacje o naszej działalności i naszych wynikach do wykorzystania na rynku finansowym, przez właścicieli i inne strony zainteresowane.